Dig.do provides summary information about websites
Discover the most popular sites
Search domain or keyword:

Sat Apr 21 23:56:59 2018

Information about: tiranaobserver.al
Popularity/access rank: Site number 48 (.al extension); 403791 (global rank)

Screenshot: (enlarge)
Tiranaobserver screenshot

Tiranaobserver information:

TitleTirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni (view sites with similar title)
Description Home Aktualitet Politikë Ekonomi Bota & Rajoni Sociale Speciale Opinion Kulturë Sport Rrjete Sociale Lajmet ne RSS Na gjeni ne facebook Buxheti i 2013-ës më i ulëti në dhjetë vitet e fundit Borxhi publik, inflacioni apo rritja ekonomike janë...
Address http://www.tiranaobserver.al Add this site to your favorite list
Facebook pages/TIRANA-OBSERVER/190937948541


Tiranaobserver Summary

Tirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni. Home. Aktualitet. Politikë Ekonomi.
Bota & Rajoni. Sociale. Speciale. Opinion. Kulturë Sport. Rrjete Sociale. Lajmet ne RSS.
Na gjeni ne facebook. Buxheti i 2013-ës më i ulëti në dhjetë vitet e fundit. Borxhi publik, inflacioni apo rritja ekonomike janë faktorë që nuk janë marrë parasysh në llogaritjet e buxhetit të vitit 2013. Nëse do ti referohemi draftit të miratuar nga Qeveria mbi.
21 Nëntor, 2012 / Pa Koment / Lexoni vazhdimin. Sheshi ‘Avni Rustemi’ i “shpëton atentatit”, tërhiqen PD dhe PDIU.
Emri i sheshit “Avni Rustemi” nuk do të ndryshojë. Kryetari i këshilltarëve të PDIU-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës, Tahir Muhedini, ka bërë një kthesë të madhe nga qëndrimi i.
21 Nëntor, 2012 / Pa Koment / Lexoni vazhdimin. Ja kush janë dy kandidatët që do zëvëndësojnë Ina Ramën.
Adnor Shameti dhe Sandër Simoni, dy kandidatët me potencialë Edhe pse sipas konstitucinalistëve dhe ...Popularity Rank of tiranaobserver.al
Alexa Rank Alexa Rank Date
403791 2013-05-15
538085 2013-05-01
550264 2013-04-15
553467 2013-04-01
614083 2013-03-15
542250 2013-03-01
567166 2013-02-15
624442 2013-01-30
537074 2013-01-08
887355 2012-11-17

Access traffic rank of tiranaobserver.al (site position)

Server IP of tiranaobserver.al: 74.220.207.183 (hosted by Bluehost)
Domain extension: .al (list top sites in Albania)

3 images found on tiranaobserver.al:


Sites linking from it's first page to tiranaobserver.al: (1 results found)

Links found on Tiranaobserver homepage:

External links:

tiranaobserver.al is linking to those sites:

 1. Tirana Observer
 2. Aktualitet
 3. Politikë
 4. Ekonomi
 5. Bota & Rajoni
 6. Sociale
 7. Speciale
 8. Opinion
 9. Kulturë
 10. Sport
 11. Lajmet ne RSS
 12. Na gjeni ne facebook
 13. Buxheti i 2013-ës më i ulëti në dhjetë vitet e fundit
 14. Sheshi ‘Avni Rustemi’ i “shpëton atentatit”, tërhiqen PD dhe PDIU
 15. Ja kush janë dy kandidatët që do zëvëndësojnë Ina Ramën
 16. “Familja DINO” rrugëtim në pavarësinë e Shqipërisë…!
 17. Një gjuhë, një komb, një shtet
 18. Basha: Më 26 nëntor, Tirana do të ketë Memorialin e Shqiponjës
 19. Rama: Shkarkimi i kryeprokurores, një atentat ndaj Kushtetutës
 20. Konstitucionalistët: Presidenti shkel Kushtetutën nëse shkarkon Ina Ramën
 21. Sulmet në Gaza, Palestina-Shqipërisë: Kujdes me deklaratat për përgjegjësinë!
 22. Rama dhe Berisha shtrëngojnë duart dhe mbajnë të njëjtin qëndrim për Kosovën
 23. Atentati/ Vritet me 18 plumba për motive të dobëta i riu
 24. Fluks votash për Timo Fllokon, Laert Vasilin dhe Erion Bogdanin
 25. Doriana Metollari: Ja pse e botova librin për gazetarinë online
 26. DEBATI PER AHMET ZOGUN/Ja ç’mendonin për të Faik Konica dhe Eqrem bej Vlora
 27. Odise Roshi i merr vendin e parë Canës, vota të shumta për Timo Fllokon
 28. F.C
 29. Rekord votash për Malajn, ngjiten Fatos Lubonja dhe Timo Flloko
 30. Ngjitet Berisha dhe Sonila Meço, vota dhe për Kreshnik Spahiun
 31. Lifestyle
 32. Lexoni vazhdimin
 33. Redirect to this.options[this.selectedIndex].value;'>
 34. Rektori Leontiev Çuci: Ja vizioni i ri i Universitetit Kristal
 35. Skenari i Ferguson: Mourinho e Ronaldo te Man. United
 36. Gazsjellësi TAP hap dy mijë vende pune në Shqipëri
 37. SUPLEMENT/Policë me heroikë por pa lavdi në 100 vjet
 38. Gërdeci/Prokuroria: Gjykata vendim të gabuar për akuzën e vrasjes
 39. Shantazh ndaj Berlusconit/ Arrestohen tre shqiptarët
 40. Faik Konica: Legjendat dhe të vërtetat për Skënderbeun
 41. Qarku i Tiranës, shkolla e parë shqipe në Shëngjergj, si i hapi dyert xhamia për nxënësit
 42. 6 misteret e Ahmet Zogut, që nga dashuria me balerinën deri tek amaneti për tu varrosur në Shqipëri
 43. 100 VJET PAVARËSI, MYZEQEJA, UDHËKALIMI DREJT PAVARËSISË


site visit date: 2012-11-21 21:10:57
tiranaobserver.al site information


| dig.do - home | list world top sites | top sites by category | top sites by country | blog | stats | terms of use | contact |