Next results
Dig.do provides summary information about websites
Discover the most popular sites
Search domain or keyword:

Top sites >> Countries >> World's most popular websites

Top Internet Sites

List of the most accessed sites with .al domain extension.
(most popular websites in .al)List top sites in by extension:
al sub-domain extensions: ..al | .gov.al | .edu.al | .com.al |
google.al screenshot

Google

google.al
(view complete information about google.al)


+You Search Images Play Gmail Drive Calendar Translate More Blogger Reader Even more Account Options Sign in Search settings Advanced search Language tools Web History Google Google Instant is unavailable. Press Enter to search. Learn more Google...

Site position: 1 (in .al); 7598 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-09 22:47:07
panorama.com.al screenshot

Gazeta Panorama ONLINE | Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit

panorama.com.al
(view complete information about panorama.com.al)


Gazeta Panorama Versioni ONLINE ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etc

Keywords: wB33yQTGjlQqpMf8E5VO3nQlAm4, balkans, lajmiifundit, aktualitet, opinion, argument, tipike, video, unegruaja, panoramaplus, showbiz, botarajoni, sport, speciale, sondazhe, pdf, politike, kronike, ekonomi, sociale, albania, moti, lojra, loje, exchange, faqja, gazeta, panorama, online, newspaper, albanian newspapers, gazeta shqiptare, newspaper albania, weather, sms, horoscope, tension, news, documents, internet, press, poll, kosovo, culture, rss, communication

Site position: 2 (in .al); 15786 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 03:21:42
shekulli.com.al screenshot

shekulli.com.al

shekulli.com.al
(view complete information about shekulli.com.al)


Site position: 3 (in .al); 24808 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-18 17:47:51
umbrella.al screenshot

Umbrella

umbrella.al
(view complete information about umbrella.al)


Site position: 4 (in .al); 28768 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-08 23:54:54
ikub.al screenshot

ikub.al - Portali kryesor i informacionit per Shqiptaret

ikub.al
(view complete information about ikub.al)


Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.

Keywords: lajmet e fundit,lajme nga vendi,makina ne shitje,punesim,vende te lira pune,apartamente ne shitje,prona,njoftime,ne shitje,lajmerime,per femrat,thashetheme,adresat e bizneseve,ligje,oferta turistike

Site position: 5 (in .al); 29150 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-20 22:14:52
noa.al screenshot

noa.al

noa.al
(view complete information about noa.al)


Site position: 6 (in .al); 31273 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-19 14:58:06
gen.al screenshot

gen.al Domain Administration

gen.al
(view complete information about gen.al)


gen.al Domain Administration

Keywords: gen.al domain registration

Site position: 7 (in .al); 61746 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 10:26:53
(restricted site)

laj********.al
(view complete information about laj********.al)


Site position: 8 (in .al); 63880 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-19 06:35:29
tvklan.al screenshot

TV Klan

tvklan.al
(view complete information about tvklan.al)


KLAN HD OPINION E DIELA SHQIPTARE ZONE E LIRE TAKIMI I PASDITES ALDO MORNING SHOW 100 VJET MUZIKE X FACTOR ALBANIA 2 KENGA MAGJIKE 2012 ANATOMIA E GREIT Dr HOUSE JETE E HIDHUR CSI NY FURTUNE NE FAMILJE 2 HANA MONTANA GRUAJA E MIRE JETA SIPAS XHIMIT LIGJ...

Site position: 9 (in .al); 95267 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 04:24:49
gazetadita.al screenshot

GAZETA DITA | Versioni online i gazetës Dita

gazetadita.al
(view complete information about gazetadita.al)


Gazeta Dita Versioni ONLINE lajmi i fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etj

Keywords: balkans, lajmiifundit, aktualitet, opinion, argument, tipike, video, showbiz, botarajoni, sport, speciale, sondazhe, pdf, politike, kronike, ekonomi, sociale, albania, moti, lojra, loje, exchange, faqja, gazeta, dita, online, newspaper, albanian newspapers, gazeta shqiptare, newspaper albania, weather, sms, horoscope, tension, news, documents, internet, press, poll, kosovo, culture, rss, communication

Site position: 10 (in .al); 98650 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-23 00:17:02
vizionplus.al screenshot

Under Construction

vizionplus.al
(view complete information about vizionplus.al)


Vizion Plus Comming Soon

Site position: 12 (in .al); 107538 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-04-16 19:00:49
nrg.al screenshot

NRG Media Publication

nrg.al
(view complete information about nrg.al)


NRG Media Publications Your Name (required) Your Email (required) Your Message

Site position: 13 (in .al); 110793 (Global Alexa rank)

Visit date: 2014-06-10 14:55:42
abcnews.al screenshot

ABC News | Albanian Broadcasting Corporation

abcnews.al
(view complete information about abcnews.al)


Flash: KE: Kemi ndjekur me vëmendje dekretimin e Llallës Zëdhënësi i KE, Stano ka deklaruar se emërimi i Adriatik Llallës po ndiqet me vëmendje. Prokuroria, rol thelbësor në reformën në drejtësi LAJME INTERVISTA SPECIALE REPORTAZHE BLOGJE...

Site position: 14 (in .al); 111001 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-04 10:22:40
mapo.al screenshot

MAPO

mapo.al
(view complete information about mapo.al)


POLITIKE AKTUALITET OP-ED PROFIL/RETRO EKONOMI SHOQERI KULTURE MAPO+ SPORT BOTE HOME POLITIKE AKTUALITET OP-ED PROFIL/RETRO EKONOMI SHOQERI KULTURE MAPO+ SPORT BOTE OLD GAZETA E REVISTAT PDF GALERI Paketa fiskale 2013, qeveria ndryshon 7 taksa Qeveria...

Site position: 15 (in .al); 112807 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-23 07:14:05
sportishqiptar.com.al screenshot

sportishqiptar.com.al

sportishqiptar.com.al
(view complete information about sportishqiptar.com.al)


Site position: 16 (in .al); 124736 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-25 14:05:40
merrjep.al screenshot

MerrJep.al | Njoftime | Shpallje | Vetura | Patundshmëri | Kompjutera | Celularë | Biznes & Shërbime | Punësim

merrjep.al
(view complete information about merrjep.al)


MerrJep.al ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Shqipëri. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë. Makina, anije, mobilje, apartamente, shtëpi të dyta, veshje dhe këpucë, shërbimet, etj

Keywords: Makina,Auto Pjesë,Aksesore makinave,anije,Pjesë Anije,Aksesore,karvanët,motoçikletave,A-traktorë,motorrë,pjesë motor,pajisje,Pjesë sajë me motor,kamion,ndërtim,Pylltari,makineri bujqësore,ndërtimi,Kopshti,mjetet,Mobilje,orendi,sende shtëpiake,Pajisje,condos,shtëpi pushimi,Toka,Fermat,Apartamente,Veshje,fëmijë,këpucët,Lodrat,Aksesore,Veshje ,Kompjuter,Video Lojra,Audio,Telefonat,bileta,Libra,Libra Student,kafshë,hobi,Muzikë Collectibles,Kuajt,kuajve,gjueti,peshkim,Pajisjet Muzikë,Sport,Leisure,Biznes për Shitje,pajisje,makineri,Tregtare,Banimi,Shërbimet,Shtepi,Tjetër,Administrimit, ndërtim,Mjeshtëri,kompjuter,IT,kontabilitet,financa,juridike,Marketing,Prodhim industrial,Transportit,Media,Kulturë,Restorant,Service,Shitje me pakicë,Teknologji,Inxhinieri,Arsimi,Nursing,Shëndeti,Bukuria,Mjete motorike,Imobiliare,Patundshmëri,Shtëpi dhe Kopsht,Veshje dhe Këpucë,Moda,Telefona celularë dhe pajisje,Kompjutera,TV,Video,Foto dhe Multimedia,Orë,Stoli,Bizhuteri,Instrumente muzikore dhe pajisje,Produktet për fëmijë,Bebe,Bukuria,Shëndeti,shtesa dhe pajisje,CD,DVD,VHS,Musik,Filma,Libra dhe Literaturë,Pajisje Zyrash,Mjete shkollore,Koha e lirë,Hobi,Kafshë,Pajisje Sporti dhe aktivitete,Antikvitete,Art,Koleksione,Biznes pajisje,makineri,mjete,Ushqim,Pije,Gatim,Dyqane,Tregti,Shërbime,Servisime,Kurse ,Punësim,Evenimete,Festa,Ekspozita,Tendera,Turizëm,Pushime,Biletat,Udhëtimet, Kontaktet personale,Të ndryshme

Site position: 17 (in .al); 158339 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-14 19:41:21
supersport.al screenshot

SuperSport. Pakete Televizive Sportive | Lajme Sportive

supersport.al
(view complete information about supersport.al)


Faqja zyrtare e SuperSport Albania, Pakete Televizive Sportive. Informacione per: Futboll, Basketboll, MotoGP, Formula 1, Ciklizem, Tenis, Boks dhe me teper...

Keywords: Digitalb, SuperSport, Pakete Sportive, sport, futboll, basketboll, MotoGP, formula 1, ciklizem, tenis, boks, Champions League, Europa League, Serie A, Bundesliga, Premier League, La Liga, Kategoria Superiore, Albania, Shqiperi

Site position: 18 (in .al); 162053 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-15 12:16:09
respublica.al screenshot

ResPublica

respublica.al
(view complete information about respublica.al)


Identifikohu ose Regjistrohu Rreth Nesh Boto një artikull Data sot sht 12-12-2012, ora 03:40 Faqja e parë Opinion Lajme Global View MSN Interview Op-Ed Article Arkiva ResPublica 1.0 Media: On/Off Questionnaire Faqet e mesit Lajmi brenda komentit NANO...

Site position: 19 (in .al); 173175 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-12 01:13:09
grid.al screenshot

IIS7

grid.al
(view complete information about grid.al)


Site position: 20 (in .al); 173539 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-16 20:15:30
(restricted site)

atd**.al
(view complete information about atd**.al)


Site position: 21 (in .al); 179783 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-16 10:24:09
living.al screenshot

Living Portal

living.al
(view complete information about living.al)


Living - Kanali i pare Lifestyle ne Shqiperi vetem ne Tring TV

Keywords: Kuzhina, Kuzhina tradicionale, Receta te shpejta, Embelsira, Pijet, Kokteje, Smoothie, Milkshake, Cajrat, Pijet alkoolike, Truke gatimi, Menu, Menu per Veren, Menu per vjeshten, Menu dimri, Menu pranvere, Menu per festa, Menu per femijet, Orakulli i kuzhines, Erezat, Perimet, Frutat, Kuzhina mesdhetare, Sallatat, Makarona, Mishrat dhe Shpendet, Pushimet, Pushime si singel, Oferta nga agjensite, Si vishesh kur udheton?, Si te udhetosh me low cost?, Ne udhetim me nje bebe?, Me thuaj kush je?, Cfare te vizitosh, Keshilla per udhetimet, Pushime verore, Shtepia, Dekorime, Ngjyrave, Dyshemeja, Dritat, Muret, Dritaret, Dekorime sipas dhomes, Tualeti, Kuzhine, Dhoma e ndenjes, Dhoma e femijeve, Shkallet, hyrjet ne shtepi dhe korridoret, Dhoma e gjumit, , Te jetuarit mire, News, Bukuria, Floket, Keshilla bukurie, Kujdesi per fytyren, Make-up, Kujdesi per trupin, Parfumet, Bukuria per meshkujt, Shendeti, Guide per shendetin, Allergjite, Ushqimi i ekuilibruar, Probleme te perditshme, Ndihma e pare, Shendeti mendor, Sportet, Fitness, Aerobi, Keshilla Popullore, SPA, Masazhe, Te ndihesh mire me natyren, Feng Shui, Joga, Gjimnastike, Aksesoret sportive, Forma fizike, Frymemarrja, Mjedisi, Kafshet, Ushqime per macet, Ushqime per qente, Aksesoret e kafsheve, Video te kafsheve, Si te kujdesesh per kafshet?, Keshilla per qenin, Keshilla per macen, Keshilla per zogjte, Keshilla per peshqit, Keshilla per kuajt, Keshilla per brejtesit, Keshilla per kafshe te tjera, Insekte, Flutura, Bleta, Insekte te tjera, Shpendet, Dasmat, Planifikimi i dasmave, Festa e beqarise, Muaji i mjalit, Vendi ku do te behet dasma, Lulet, Buqetat, Lulet e tavolinave, Aksesoret e luleve, Llojet e luleve, Tortat, Sipas shijes, Sipas stilit, Tradicionale, Cfare embelsire tjeter perdoret ne dasem?, Moda dhe bukuria, Nusja, Fustane nuserie, Fustanet e shoqerueseve, Veshjet per femijet, Trajtime, Aksesoret / bizhuterite, Fashion, Tendencat e fundit te modes, Veshje, Aksesore, Make up, Keshilla mode, Tatuazhe & Piercing, Floket, Kopshtaria, Sistemi i Kopshtit,

Site position: 22 (in .al); 200581 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-03 00:05:50
km.gov.al screenshot

Keshilli i Ministrave

km.gov.al
(view complete information about km.gov.al)


Kreu Kontakt Harta e Faqes E-mail English Kryeministri Jetëshkrimi Kabineti Fjalime dhe Deklarata Zonja Berisha Foto Galeri Takimet Zv/Kryeministri Jetëshkrimi Kabineti Takimet Fjalimet Qeveria Përbërja Programi Qeverisë Mbledhjet e Qeverisë Akte të...

Site position: 23 (in .al); 209413 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-04 12:12:29
gazeta55.al screenshot

Gazeta 55 Online || E përditshme e pavarur - Tani dhe me lajmet më të fundit online.

gazeta55.al
(view complete information about gazeta55.al)


Drgoni shkrime Administrimi Kontakt Kerko: Lajmet Autoret LUNDRIMI Faqe e parë Politikë Aktualitet Editorial Opinione Kulturë Kontakt PARTNERE Instituti Degasperi Botimet 55 GAZETA PDF ARKIVË LAJMET KRYESORE Në 2013, pensionet e fshatit do të rriten me...

Site position: 24 (in .al); 212513 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-04 09:51:38
vodafone.al screenshot

Personale - Vodafone Albania

vodafone.al
(view complete information about vodafone.al)


Personale Biznes Rreth Nesh iSigurt Hyr në Vodafone E-Bill Hyr > Keni harruar fjalëkalimin? > Regjistrohu English Planet tarifore Me Parapagesë Vodafone Card Vodafone Club Shiko të gjitha Me Kontratë Vodafone Integral Vodafone Integral 25 Vodafone...

Keywords: , Personale

Site position: 25 (in .al); 231732 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-15 20:18:04
sportnet.al screenshot

Sportnet.al|Futboll|Superliga Shqiptare|Live Score|Gola|Video|Formacione|Formula 1|Basketboll|Tenis|Gossip|Fitness|

sportnet.al
(view complete information about sportnet.al)


Portali Sportiv i Lajmeve

Site position: 26 (in .al); 236231 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-04 12:52:31
morsmal Url Shortner

morsm.al
(view complete information about morsm.al)


Url Shortener (Beta) - A free service from: morsmal.org © Logs: Today | This week | This month | Ever Title: Link:

Site position: 27 (in .al); 241564 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 02:20:29
123.al screenshot

Kryefaqja | 123.al

123.al
(view complete information about 123.al)


123.al

Keywords: 123.al

Site position: 28 (in .al); 243895 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-15 04:45:17
albnews.al screenshot

Lajmet e fundit nga Shqiperia , Kosova dhe Maqedonia

albnews.al
(view complete information about albnews.al)


Albnews

Keywords:

Site position: 29 (in .al); 249078 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-01 23:31:20
sot.com.al screenshot

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

sot.com.al
(view complete information about sot.com.al)


Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Keywords: Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Site position: 31 (in .al); 259884 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-08 07:35:21
tid.al screenshot

Tidal Labs | tid.al | Connecting bloggers to publishers and brands by creating content-driven communities.

tid.al
(view complete information about tid.al)


Tidal Labs connects amateur and semi-pro bloggers to big publishers and brands. Tidal boosts bloggers' exposure by cross-publishing articles to high-traffic sites, while building communities of bloggers and writers around topics people love.

Site position: 32 (in .al); 268094 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-25 03:47:08
tring.al screenshot

Tring Communications

tring.al
(view complete information about tring.al)


ASC ofron zgjidhje integruese telekomunikacionin për të gjithë tregjet dhe në verë të vitit 2008 ASC hodhi në treg markën e rregjistruar, Tring Communications. Tring Communications është ofruesi kryesor për Hi-Speed Internet, shërbime të telefonisë dhe televizionit dixhital, për klientët familjare dhe biznese ne Shqiperi. Tring Communications ka vendosur standardet për ofrimin e sherbimeve te komunikimit, informacionit dhe argetimit, internet telefoni dhe televizion. Me një sy ne teknologjine me te fundit dhe nje grup te udhehequr nga eksperte, jemi te afte te ofrojme sherbime te cilesise se larte dhe te plotesojme kerkesat e klienteve tane. Anet e forta te Tring bazohen ne portofolin e integruar te sherbimeve dhe produkteve te komunikimit duke krijuar lehtesim dhe komformitet per klientet e saj. Tring e diferencon veten duke i ofruar konsumatoreve mundesine e sherbimeve te ndryshme komunikuese te tilla si Internet, Telefoni dhe Televizion te gjitha ne nje fature, ne nje kompani dhe ka sjelle nje risi ne treg shqiptar duke qe ne kompania e pare qe ofron doubel play, triple play dhe intenert, telefon dhe televizion, duke kursyer kohen dhe parate e konsumatoreve nderkohe qe u ofron atyre nje sherbim te sigurt dhe kenaqesi. Tring ka lancuar ne treg dhe produktet e parapaguara te cilat jane Alo karta dhe fol tring. Produkte te cilat ofrojne tarifat me te uleta ne treg.

Keywords: Internet, Internet ne Shqiperi, Telefon ne Shqiperi, Televizion ne shiperiri, Internet dhe telefon, Internet, telefon dhe television, Double play, 2-play, 3-play, Triple play, Karta e parapaguar, Alo Karta, Alo Shqiperia, Tring SPOT, Fol Tring, Zgjidhje per bizneset, VPN, Hosting,e-mail, Poste zanore

Site position: 33 (in .al); 281388 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-11 22:58:51
www.al

www.al
(view complete information about www.al)


Site position: 34 (in .al); 283180 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-27 17:18:23
parlament.al screenshot

Kuvendi i Shqipërisë

parlament.al
(view complete information about parlament.al)


Aktualitet

Keywords: Kuvendi i Shqiperisë.

Site position: 35 (in .al); 286331 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-14 08:52:22
tatime.gov.al screenshot

Kreu - Kreu

tatime.gov.al
(view complete information about tatime.gov.al)


Pyetje dhe sugjerime Si ta perdorni kete faqe Na Kontaktoni Fjalor tatimor

Site position: 36 (in .al); 289380 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-11 07:47:59
urban.al screenshot

urban.al

urban.al
(view complete information about urban.al)


Informacione dhe te reja nga teknologjia, sporti, moda, kuriozitete, keshilla shendeti e shume te tjera.

Keywords: urban, teknologji, sport, mode, lifestyle, showbiz, kuriozitete, shendeti, kuzhine, informacione, auto, top lista, informacione, lajme kulturore, makina, top 10, gatime, keshilla, urbanalbania, albania, shqiperi, info, video

Site position: 37 (in .al); 294069 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-03-31 04:19:15
imprensaoficial.al screenshot

Imprensa Oficial - Graciliano Ramos

imprensaoficial.al
(view complete information about imprensaoficial.al)


Imprensa Oficial - Graciliano Ramos Institucional Notícias Diário Oficial Blog Graciliano Loja Gráfica Publicações Catálogo Submissão de Originais Lista de Bancas e Livrarias Contato Diário Oficial de Alagoas Consulte o Diário Oficial on-line leia mais...

Site position: 38 (in .al); 301996 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-15 16:16:32
ata.gov.al screenshot

ATA - Albanian Telegraphic Agency

ata.gov.al
(view complete information about ata.gov.al)


Internet site of Albanian Telegraphic Agency (ATA) - Faqja e Internetit e Agjencise Telegrafike Shqiptare http://www.ata.gov.al/

Keywords: Agjencia Telegrafike Shqiptare,ATSH,atsh,ata,Albanian Telegraphic Agency,ATA,news,agency,press,text,online,photo,world,world agency,information,information,sport,english,lajme,tekst,foto,informacion,shqipe ri,Shqiperi,Albania,albania,tirane, Tirane

Site position: 39 (in .al); 302053 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-28 04:50:24
ama-news.al screenshot

Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA - Lajme nga Shqiperia, Bota dhe RajoniAgjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

ama-news.al
(view complete information about ama-news.al)


Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Keywords: AMA news

Site position: 40 (in .al); 318267 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-20 02:31:21
webmaster.al screenshot

Webmaster.AL - Forumi i Webmasterave Shqiptare

webmaster.al
(view complete information about webmaster.al)


Webmaster.al eshte nje forum i dedikuar totalisht per Webmaster Shqiptare. Tema te ndryshme nga web design deri tek perfitime nga Google Adsense

Keywords: dizajn, webmaster, albanian webmasters, webmaster.al, trafik, si te besh lek, domeine, meso online, faqe online , hap faqe online , faqe falas, site falas, website falas, webmaster shqiptare, kerko logo, fito lek, trafik, ngarko foto

Site position: 41 (in .al); 340407 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-15 23:11:08
ps.al screenshot

Partia Socialiste

ps.al
(view complete information about ps.al)


Keqardhje për përçartjet e kryeministrit Kjo qeveria po e lë Shqipërinë më keq se qe gjeti. Sot Partia Socialistë përsërit: Po, ne do ta heqim taksën e biznesit të vogël,& Më shumë Shiko videon Buxheti i njësive vendore po rrënohet Ashtu siç po rrënohet...

Site position: 42 (in .al); 345793 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-17 19:05:36
cec.org.al screenshot

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve

cec.org.al
(view complete information about cec.org.al)


Komisioni Qendror i Zgjedhjeve - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Galeri Arkivë Kontakt Home Zgjedhje për Kuvend Zgjedhje për Kuvend 2009 Dokumentacioni Subjektet Zgjedhore Financimi i Subjekteve Zonat Zgjedhore Fushata edukuese dhe sensibilizuese...

Keywords: kqz, cec

Site position: 43 (in .al); 351102 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-13 15:05:33
digitalb.al screenshot

Digitalb - Platforme Dixhitale Tokesore dhe Satelitore

digitalb.al
(view complete information about digitalb.al)


Faqja e par Guida TV Abonimi Paketat Pay per View Kujdesi pr klientin Fituesit e llotaris Norbit Film Komedi E Shtunë, 1 Dhjetor - 21:30 Karla Film Thriller E Shtunë, 1 Dhjetor - 23:00 Gjigantët e hekurt Film Hits E Diel, 2 Dhjetor - 19:30 Mbreti i...

Site position: 44 (in .al); 359371 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-01 20:45:13
aks.al screenshot

Art Culture Sport | Vipat Shqiptare | Celebrity Gossip | Entertainment News | Celebritete | Thashetheme |

aks.al
(view complete information about aks.al)


★Vipat Shqiptare ★ Celebrity Gossip ★ V.I.P ★ Big Brother Albania ★ Gossip ★ Thashetheme ★ Lajme ★ Entertainment News ★ Celebs News Blog ★

Site position: 45 (in .al); 371606 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-05-01 16:14:43
gazetacelesi.al screenshot

Gazeta Celesi-Kush njofton, gjen!

gazetacelesi.al
(view complete information about gazetacelesi.al)


Pafundësi informacioni dhe zgjidhjesh për të gjithë! Njoftime, oferta, okazione, tregu I shitblerjes në Shqipëri!

Site position: 46 (in .al); 385708 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-13 17:48:06
paypa.al screenshot

Earn Money From Short Url Paypa

paypa.al
(view complete information about paypa.al)


Earn cash for each visitor to your shortened url links with http://www.paypa.al/!

Keywords: short links, tinyurl, bitly, bit.ly, earn money, link advertising, tiny url, url shortener

Site position: 47 (in .al); 393492 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-05-01 16:00:07
tiranaobserver.al screenshot

Tirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni

tiranaobserver.al
(view complete information about tiranaobserver.al)


Home Aktualitet Politikë Ekonomi Bota & Rajoni Sociale Speciale Opinion Kulturë Sport Rrjete Sociale Lajmet ne RSS Na gjeni ne facebook Buxheti i 2013-ës më i ulëti në dhjetë vitet e fundit Borxhi publik, inflacioni apo rritja ekonomike janë...

Site position: 48 (in .al); 403791 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 21:10:57
femina.al screenshot

Femina.al | Portali i femrave Shqiptare

femina.al
(view complete information about femina.al)


Femina.al është portal në gjuhën shqipe i cili i dedikohet kryesisht femrës shqiptare.

Site position: 49 (in .al); 406842 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-02 04:30:44
kombetare.al screenshot

Gazeta Kombetare

kombetare.al
(view complete information about kombetare.al)


Gazete e perditshme shqiptare

Keywords: TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Shqip, Top Story, Top, shqiperia e bashkuar, llotaria kompania austriake, tonight ilva tare, festivali i filmit nderkombetar ne durres, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology, lajme nga shqiperia,lajme sport,lajme e fundit,lajme nga kosova,lajme nga ballkani,lajmi fundit,lajmi fundit nga shqiperia, showbizz, showbiz, lifestyle, kampionati shqiptar, super liga shqiptare, superliga, super lig, sali berisha, shpetim idrizi, dashamir tahiri, gossip shqiptare, vipat

Site position: 50 (in .al); 410130 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-14 11:38:29
minfin.gov.al screenshot

minfin.gov.al

minfin.gov.al
(view complete information about minfin.gov.al)


| English Kreu | Indeksi Ministria Rreth MoF Ministri Kabineti i Ministrit Zevendesministrat Sekretari i Pergjithshem | Legjislacioni Ligje te Ministrise se Financave Urdhera te Ministrit te Financave Udhezime te Ministrit te Financave Vendime te...

Site position: 51 (in .al); 412247 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-09 00:21:18
top.al screenshot

Top.al :: Faqe kryesore

top.al
(view complete information about top.al)


Top.al Rrjeti socjal shqipëtar për njohje me miq të ri!

Keywords: Njohje online, vajza te bukura, goca cuna, Shqiperia, test nga, vlersime

Site position: 52 (in .al); 413789 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-17 21:06:15
Next results| dig.do - home | list world top sites | top sites by category | top sites by country | blog | stats | terms of use | contact |