Next results
Dig.do provides summary information about websites
Discover the most popular sites
Search domain or keyword:

Top sites >> topics >> World / Shqip

Top Internet Sites


World/Shqip/Argëtim
World/Shqip/Arsimi
World/Shqip/Art
World/Shqip/Biznes
World/Shqip/Kompjutera
World/Shqip/Lajme
World/Shqip/Rajonal
World/Shqip/Shoqëria
World/Shqip/Sporte
dw.de screenshot

TOP STORIES | DW.DE

dw.de
(view complete information about dw.de)


News and analysis of the top international and European topics Current affairs and background information on poltics, business, science, culture, globalization and the environment.

Keywords: TOP STORIES, news, analysis, topics, information, current affairs, international topics, regional topics, world news, breaking news, developments

Site position: 39 (in .de); 2396 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-20 01:43:20
balkanweb.com screenshot

Balkanweb.com "Publicitet"

balkanweb.com
(view complete information about balkanweb.com)


BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

Keywords: Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology

Site position: 8991 (in .com); 14235 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-19 04:14:35
panorama.com.al screenshot

Gazeta Panorama ONLINE | Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit

panorama.com.al
(view complete information about panorama.com.al)


Gazeta Panorama Versioni ONLINE ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etc

Keywords: wB33yQTGjlQqpMf8E5VO3nQlAm4, balkans, lajmiifundit, aktualitet, opinion, argument, tipike, video, unegruaja, panoramaplus, showbiz, botarajoni, sport, speciale, sondazhe, pdf, politike, kronike, ekonomi, sociale, albania, moti, lojra, loje, exchange, faqja, gazeta, panorama, online, newspaper, albanian newspapers, gazeta shqiptare, newspaper albania, weather, sms, horoscope, tension, news, documents, internet, press, poll, kosovo, culture, rss, communication

Site position: 2 (in .al); 15786 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 03:21:42
Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

albeu.com
(view complete information about albeu.com)


Albeu.com sht portal i pavarur, me seli n Tiran, i themeluar n korrik t vitit 2003.

Keywords: lajme,lajmet,lajmet e fundit,lajme sportive,kosova,shqiperia,maqedonia,radio,shqip,televizion,tv live,score,gazeta,media,loja,lojera,sport,vendi,bota,foto,argetim,video,internet ,kompjuter

Site position: 14994 (in .com); 23515 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-19 04:27:32
noa.al screenshot

noa.al

noa.al
(view complete information about noa.al)


Site position: 6 (in .al); 31273 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-19 14:58:06
rtklive.com screenshot

rtklive.com

rtklive.com
(view complete information about rtklive.com)


Site position: 23127 (in .com); 35901 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-22 11:59:01
kosovapress.com screenshot

kosovapress.com

kosovapress.com
(view complete information about kosovapress.com)


Nese nuk transferoheni ne faqe mbrenda 7 sekondave, ju lutem klikoni ktu

Site position: 57517 (in .com); 86271 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-19 15:54:03
njoftime.com screenshot

Njoftime.com - Tregu i ofertave online

njoftime.com
(view complete information about njoftime.com)


me pak klikime dhe oferta, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albania

Keywords: Tirana,punesim,Durres,Fier,Vlore,Prishtine,Peje,Ferizaj,Ulqin,Shkup,Tetove,prope rty,jobmarket,oferta,marketing,tender,reklama internet,lajmerime,tregu,biznes,shpallje,vende pune,kerkoj,ofroj,shitblerje,qira,shes,shitje,blej,banesa,shtepi,apartamente,dyq ane,truall,treg makinash,makina shitje,automjete,pajisje,makineri,pushime,Maqedoni,turizem,agjensi,sherbime,akti vitete,evenimente,kaseta,kompjutera,Albania,shqip,shqiperi,Kosov,classifieds,job s,employment,career,apartments,rental,Immobilien,Grundstück,business directory,direktori biznesi,Automarkt

Site position: 58139 (in .com); 87126 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-15 21:19:21
evropaelire.org screenshot

Evropa e Lirë - Radio Evropa e Lirë

evropaelire.org
(view complete information about evropaelire.org)


Evropa e Lirë

Keywords: Evropa e Lirë, evropa e lir, evropaelire.org, radio europa e lire, europa e lire, europaelire

Site position: 3164 (in .org); 98601 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-23 09:24:20
kosova-sot.info screenshot

KosovaSot

kosova-sot.info
(view complete information about kosova-sot.info)


Politikë Kosovë Rajon dhe bot Shqiperi Maqedoni Ekonomi Arsim Sport Kultur Jet dhe Stil Mod Ushqim Shndet Familje Marrdhnie VIP Psikoteste Teknologji Blog T Tjera Kronika e zez Kuriozitete Lojra Astrologji Automobilizm Receta Foto Galeri Video Eshton:...

Site position: 1208 (in .nfo); 102057 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-03-16 12:47:31
Zëri YT!

zeriyt.com
(view complete information about zeriyt.com)


Zeri YT! - Media Sociale Shqiptare

Keywords: shqiptare, sociale, media, yt!, zeri

Site position: 92448 (in .com); 145673 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 18:02:12
forumishqiptar.com screenshot

forumishqiptar.com

forumishqiptar.com
(view complete information about forumishqiptar.com)


Site position: 94476 (in .com); 149267 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-22 19:34:36
teksteshqip.com screenshot

Gezuar 100-vjetorin e Paveresise!

teksteshqip.com
(view complete information about teksteshqip.com)


teksteSHQIP.com ndërthur muzikën shqiptare me Festën e 100-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë. Ne kete faqe do te gjeni muzike, tekste, poezi, lajme, foto, votim, quiz-e. Te gjitha keto te nderthurura me 100-vjetorin e Pavaresise.

Keywords: Pavresia, Pamvarsia, pavaresia, festa, urime, gezuar, flamur, flamuri, kenget, muzika, kenge, spote, videoklipe, spot, spoti, 100, 100 vjetori, 100-vjetori, ismail qemali, vlora, pavarsi, pamvarsi, pavaresi, video, mp3, karaoke, albania, albanian, shqiperia, shqiptare

Site position: 116263 (in .com); 186572 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-30 17:54:48
ngjarjet.com screenshot

Ngjarjet.com - Lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit nga kosova,lajmet e fundit nga maqedonia,lajmet e fundit nga bota.lajme shqip

ngjarjet.com
(view complete information about ngjarjet.com)


Ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. Te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te jet ne sitin ton me emrin tuaj. Ju falemnderit

Keywords: Lajme,komentime,opinion,lajme nga bota,lajmet e fundit,lajmet e reja,lajmet e dites,lajme shqip,shqip,kenge shqip,mp3 shqip,lojra shqip,programe shqip,it shqip,sociale shqip,social bookmarking shqip,albanian,bookking

Site position: 127387 (in .com); 205506 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-25 16:43:25
vizionplus.tv screenshot

Vizion Plus TV Albania - Lajmi i minutes se fundit, argetim, show, spektakel, Dancing with the Stars, Al Pazar, A Show, By Pass, Apartamenti 2XL, Nga e Para, Debat, Intervista

vizionplus.tv
(view complete information about vizionplus.tv)


Televizion Satelitor Kombetar Shqiptar

Keywords: Vizion Plus TV Albania, Televizioni Vizion Plus,Televizion, Shows, Albania, Media, News, Tv, Kosova

Site position: 1042 (in .tv); 215477 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-21 09:13:06
lezha.eu screenshot

Lezha Online: Shiko Lajme Filma Video Muzik Ndeshje Shqip

lezha.eu
(view complete information about lezha.eu)


Lezha eshte faqe informative me lajme kulture sport turizem kuriozitete teknologji shendeti shiko filma video muzik shqip foto lojra ndeshje live

Keywords: shiko ndeshje live, shiko tv shqip, luaj lojra online, lezha online, lajmet e fundit live, shiko filma shqip, fjalor shqip, degjo radio online

Site position: 738 (in .eu); 232282 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-06 08:11:22
webmaster.al screenshot

Webmaster.AL - Forumi i Webmasterave Shqiptare

webmaster.al
(view complete information about webmaster.al)


Webmaster.al eshte nje forum i dedikuar totalisht per Webmaster Shqiptare. Tema te ndryshme nga web design deri tek perfitime nga Google Adsense

Keywords: dizajn, webmaster, albanian webmasters, webmaster.al, trafik, si te besh lek, domeine, meso online, faqe online , hap faqe online , faqe falas, site falas, website falas, webmaster shqiptare, kerko logo, fito lek, trafik, ngarko foto

Site position: 41 (in .al); 340407 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-15 23:11:08
Lajme Sport | Lajme Sportive nga vendi e bota

lajmesport.com
(view complete information about lajmesport.com)


Wednesday, March 20th, 2013 Home Analiza Sportive Basketboll Boks EURO 2012 Formula 1 Futboll Champions League Europa League Kampionati Anglez Kampionati Francez Kampionati Gjerman Kampionati Italian Kampionati Spanjoll Klasifikime Kryesoret Parashikime...

Site position: 221240 (in .com); 358975 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-03-20 13:34:07
digitalb.al screenshot

Digitalb - Platforme Dixhitale Tokesore dhe Satelitore

digitalb.al
(view complete information about digitalb.al)


Faqja e par Guida TV Abonimi Paketat Pay per View Kujdesi pr klientin Fituesit e llotaris Norbit Film Komedi E Shtunë, 1 Dhjetor - 21:30 Karla Film Thriller E Shtunë, 1 Dhjetor - 23:00 Gjigantët e hekurt Film Hits E Diel, 2 Dhjetor - 19:30 Mbreti i...

Site position: 44 (in .al); 359371 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-01 20:45:13
zbavitje.com screenshot

Filma Shqip - Lojra - Tutoriale - Foto humoristike - Lojra Falas - Foto Shqiptare - Foto Dashurie

zbavitje.com
(view complete information about zbavitje.com)


Filma Shqip - lojra - foto humoristike - foto dashurie - foto shqiptare - sfonde per kompjuter - video humoristike - fjalor

Keywords: filma shqip, foto shqiptare, lojra, video humoristike, sfonde, walpapers, filma shqiptar, fjalor

Site position: 243290 (in .com); 393585 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-29 18:07:40
LAJ.ME

laj.me
(view complete information about laj.me)


LAJ.ME Kategorite e Lajmeve Ekonomike Kulturore Lajmi i Fundit Lokale Ndryshe Politike Shkencore Sportive Teknologjike Zbavitese Recent Updates Toggle Comment Threads | Keyboard Shortcuts Clirim 20:32 on 20/12/2012 Permalink | Reply Kakavijë- Janinë,...

Site position: 1098 (in .me); 394054 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-21 05:48:18
uni-pr.edu screenshot

Universiteti i Prishtinës - Universiteti i Prishtinës

uni-pr.edu
(view complete information about uni-pr.edu)


I dedikuar për mësim dhe hulumtim, sipas vlerave e sistemeve perëndimore, Universiteti i Prishtinës po bënë hapa të ...

Keywords: university, learning, studing, students, student, studime, education, prishtina, pristina, kosovo, kosova, republic of kosova, balkans,universiteti i prishtines, uni, unipr, balkans universities

Site position: 1816 (in .edu); 401562 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-02-06 07:40:20
bankofalbania.org screenshot

Mirësevini në faqen e Bankës së Shqipërisë

bankofalbania.org
(view complete information about bankofalbania.org)


Banka e Shqipërisë është institucioni i vetëm në Republikën e Shqipërisë përgjegjës për konceptimin, hartimin, miratimin dhe zbatimin e politikës monetare. Kjo politikë hartohet në funksion të përmbushjes së objektivit kryesor të Bankës së Shqipërisë: arritjes dhe ruajtjes së stabilitetit të çmimeve.

Keywords: , First Page

Site position: 15765 (in .org); 424034 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-27 16:22:02
shqiptv.org screenshot

ShqipTv,Tvshqip,ShqipLive, Shqiptare ,AlbaniaTV, Tvalbania, Tv

shqiptv.org
(view complete information about shqiptv.org)


ShqipTv,TVshqip, Live Tvshqip,shqiptv24,shqiplive,shqipriatv,albanian tv, ShqipTv,TVshqip, Live Tvshqip,shqiptv24,shqiplive,shqipriatv,albanian tv, MENYT HOME KONTAKTI RTV SHARRI Hidro-EL Ferizaj. ShqipTV BETON BOHR IMERI KANALE DEGJO RADIO SHARRI N...

Site position: 15775 (in .org); 424273 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-14 00:54:00
mp3 Shqip - degjo.com

degjo.com
(view complete information about degjo.com)


MP3 Shqip: DEGJO.COM ofron muzike shqiptare ne formatin mp3. Ju mund te shkarkoni mp3 shqip sic edhe te degjoni muzik shqip ne webfaqe

Site position: 311128 (in .com); 496618 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-17 10:10:42
zbavitu.net screenshot

Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika

zbavitu.net
(view complete information about zbavitu.net)


Shkarko Muzik Shqip, Muzik Shqip, Mp3 Shqip, Video Klipe Shqip, Humor shqip, Filma shqip, Dafina zeqiri, Adelina Issmajli, Stupcat, Barcoleta.

Keywords: shkarko muzik shqip, mp3 shqip, muzik shqip, humor shqip, video klipe shqip, dafina zeqiri

Site position: 29991 (in .net); 522769 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-17 10:58:48
mash.gov.al screenshot

mash.gov.al

mash.gov.al
(view complete information about mash.gov.al)


Ministria e Arsimit dhe e Shkences (MASH), Ministry of Education Albania (MoES)

Keywords: MASH, Ministry of Education of Albania, Matura, Arsimi i Larte, Universitetet, Parauniversitar, MoES, Kerkimi Shkencor, Shkences, Mesuesit, Prinderit, Njehsimi Diplomave, Alterteksti, E-Schools, Myqerem Tafaj, arsim, shqiperi, ministry of education,

Site position: 66 (in .al); 548209 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-02 13:44:07
Forumi Virtual

forumivirtual.com
(view complete information about forumivirtual.com)


Forumivirtual.Com ~ Nje komb, Nje gjuhe, Nje e ardhme ...

Keywords: vbulletin,jelsoft,forum,bbs,discussion,bulletin board,lajme,informacion,politik,kulture,sport,humor,

Site position: 409027 (in .com); 637721 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-04 09:23:54
Shkenca.org - Ballina

shkenca.org
(view complete information about shkenca.org)


Fillimi Kontakti Nyja Ballina - Ballina Gjuh shqipe Fjalori Matematik Fizik Kimi Informatik T prgjithshme Nyja Udhzime Shkarkime Krkim Kontakti Fjal e urt Shkoi shyta t krkoj brirt, la edhe vesht. Moti Tiran 10C Tiran 10C | Prishtin...

Keywords: Shkenc, shkenc, Shkenca, shkenca, gjuha, shqip, shqipe, matematik, matematika, fizik, fizika, kimi, kimia, astronomi, planett, toka, marsi, sistemi, diellor, trup, shndeti, albanologji

Site position: 26262 (in .org); 685044 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-17 17:49:34
krenar.be screenshot

Mirë se vini tek Krenar.be

krenar.be
(view complete information about krenar.be)


Shqip | Nederlands | English Mirë se vini tek Krenar.be Kjo është faqja kryesore që përmban ueb faqet e ardhshme: - Albio1 Toolbar Toolbar me radio shqip, lajmet me te reja, chat, lojra te ndryshme e shum gjera tjera... Arti Market Mini market në...

Site position: 1729 (in .be); 688468 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-12 20:00:31
host.al screenshot

Host Albania - Mikpritsja e faqeve Shqiptare - Domaine Shqiptar .al, Domaine .com, .org etj. Paketa hostimi, www.nic.al

host.al
(view complete information about host.al)


Domaine .al, Domain .al , Emer .al, Faqe interneti .al , Hostim domaini, Server i dedikuar , vps albania , albania emer domaini , Albania domain , Albania Regjistrim domain . Rregjistrim Domaini shqiptar , Regjistrim domain .al , Paketa hostimi , Hapje maili , Hostim falas , domain falas , Krijim Domaini , Domain Akep. AKEP ALBANIA

Keywords: Albania emer domaini , Albania domain , Albania Regjistrim domain, Rregjistrim Domaini shqiptar, Regjistrim domain .al, Paketa hostimi, Hapje maili, Hostim falas, domain falas, Krijim Domaini, Domain Akep, AKEP ALBANIA

Site position: 85 (in .al); 704196 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-30 12:56:32
abissnet.al screenshot

Abissnet - Mirese erdhet ne ISP me te madhe ne Shqiperi: internet, telefoni, hosting.

abissnet.al
(view complete information about abissnet.al)


Webmail | Llogaria ime Abissnet Suport (04) 4 300 001 Shqip English Home Familje Internet ADSL Paketat Mbulimi Suport Shitje CPE F.A.Q Internet Wireless Paketat Mbulimi Suport Shitje CPE Telefonia Paketat Softphone Shitje Biznes Internet ADSL Paketat...

Site position: 91 (in .al); 725776 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-11-19 11:29:07
Portali Shqiptar-Argetimit pa kufi - Lirenti.com - Lirenti.com ForumiShqiptar.al

lirenti.com
(view complete information about lirenti.com)


Lirenti.com Suita Shqiptare e Teknologjise! Gjeni zgjidhjen e problemeve tuaja me teknologjine. Guida,tutoriale,mesime,video mesime,photoshop,lojra,argetime jane disa nga rubrikat qe do te gjeni ne faqen shqiptare.

Keywords: forum,portal,shqip,teknologji,forum shqip,vajza shqiptare, vajza,sms falas, sms dergo,sms kosovo,tirana,bukuroshe,lojra makina

Site position: 471670 (in .com); 725932 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-09 11:50:35
Radio Shqip, Radiot Shqiptare, Radio Shqiptare

radioshqip.info
(view complete information about radioshqip.info)


Radio Shqip, Radiot Shqiptare, Radio Shqiptare

Keywords: Radio Shqip, Radiot Shqiptare, Radio Shqiptare

Site position: 11784 (in .nfo); 922036 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-20 17:57:23
shtepiaelibrit.com screenshot

Libraria ShtepiaeLibrit.com - Libraria ShtepiaeLibrit.com

shtepiaelibrit.com
(view complete information about shtepiaelibrit.com)


Vendi ku mund te rilidheni me librat shqip

Keywords: libra shqip, librat e fundit, autore shqiptare, ismail kadare

Site position: 660079 (in .com); 970179 (Global Alexa rank)

Visit date: 2012-12-18 08:18:25
bkt.com.al screenshot

BKT

bkt.com.al
(view complete information about bkt.com.al)


BKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare

Keywords: bkt, banka kombetare tregtare, albania, banka, banka kombetare, commercial bank shqiperia, biznesi, business, kontrata, corporate, individet, retail, internet banking, dega internet, banka internet, tregtia, trade, pagesa, payment, dega, branch, partners, partneret, sherbime, payments, services, lajme, news, treguesit financiar, financial highlights, kursi i kembimit, monedha, currency,exchange rates, kredi, kredi hipotekore, kredi konsumatore, mortgage, loans, consumer loans, account, llogari, te reja, thesar, investime, treasury, investments, burime njerezore, human resources, klient, Visa, Mastercard, karte krediti, credit card, Visa electron, Maestro, makine llogaritese, llogarites i kredise, loan calculator, llogaritesi i depozites, deposit calculator, mortgage guide, udhezues kredie, manual kredie, mobile banking, 24x7, call center, kurs kembimi, kembim valutor, financa e strukturuar, sektori publik, letra me vlere, obligacione, bono thesari, securities, T-bills, bonds, bankingu tregtar, leter garanci, leter kredi, kredi korporatash, ATM

Site position: 115 (in .al); 976466 (Global Alexa rank)

Visit date: 2013-01-11 05:53:47
tiranachat.net screenshot

Tirana Chat.Net: Lajmet e fundit, Muzike Shqip, Humor

tiranachat.net
(view complete information about tiranachat.net)


Tirana Chat, Lajmet e fundit, Muzike Shqip, Humor, Big Brother, Kuriozitete, Video Shqiptare, Chat Shqip, Foto, Fjalor. News in Albanian and English.

Keywords: Muzike, Shqip, lajmet e fundit, Humor, Big Brother Albania, Kuriozitete, Video, Foto, Shqiptare, Fjalor, Anglisht, gazeta, lajme, tirana, chat, live

Visit date: 2012-11-21 09:23:43
shqiperia.tv screenshot

SHQIPERIA TV - Web TV Shqiptar

shqiperia.tv
(view complete information about shqiperia.tv)


skip to main | skip to sidebar TELEKOMANDA Live - Vizion Plus Live - AlbanianScreen Live - Super Folk Live - TVSH Live - TV Klan Live - News 24 Live - Ora News Live - Abc News Live - SuperSonic Live - TV Jug Live - NTV Live - RTK 1 Live - KTV Live -...

Visit date: 2012-11-30 13:44:47
albaniasite.net screenshot

AlbaniaSite  Nje bote plot me informacione

albaniasite.net
(view complete information about albaniasite.net)


Fillimi Rreth Nesh Abonohu Horoskopi Horoskopi Ditor Horoskopi Javor Horoskopi Mujor Horoskopi Vjetor Horoskopi Kinez Horoskopi Kelt Horoskopi Maya Karakteristika e Shenjave Dita e Lindjes Tuaj Bukuria dhe Shendeti Karriera dhe Paraja Dashuria dhe Seksi...

Visit date: 2012-11-30 21:02:26
zemrashqiptare.net screenshot

Zemra Shqiptare

zemrashqiptare.net
(view complete information about zemrashqiptare.net)


Zemra Shqiptare ekziston sepse shqiptaret kane Zemer

Visit date: 2012-12-04 09:35:19
Studentet.info :: atje ku heshtja nuk është vlerë SHPREHU!

studentet.info
(view complete information about studentet.info)


Informacione dedikuar studenteve per problemet e tyre, jeten, shpenzimet, baticat dhe zbaticat gjat kohes se studimeve.

Keywords: studentet, korrupcioni, universiteti i tetoves, UEJL, SEE-University, shtuli, prishtina, ut, up, tetova, shqiptar, shqiptare, shkupi, ilirija, fakti, lajme, mia, makfaks, koha ditore, harxhimet, shpenzimet, citate, vepra letrare, shqip, poezi, proza, dashuri, ars, arsimi, shkolla, fakullteti, diaspora, shiptare, music, movies, albanian

Visit date: 2012-12-13 09:03:06
1nate.com - 1nate.com

1nate.com
(view complete information about 1nate.com)


Login Registrieren Home Albums Likes Blogs Umfragen Events Gruppen Videos Musik 3 Members Online Statistik 11.521 Mitglieder 21.196 Freundschaftden 5.492 Beiträge 10.282 Kommentare 114 Umfragen 2.255 Umfrage Abstimmungen 4.922 videos 933 playlists...

Visit date: 2012-12-14 10:45:24
ikubinfo.com screenshot

ikub.al - Portali kryesor i informacionit per Shqiptaret

ikubinfo.com
(view complete information about ikubinfo.com)


Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.

Keywords: lajmet e fundit,lajme nga vendi,makina ne shitje,punesim,vende te lira pune,apartamente ne shitje,prona,njoftime,ne shitje,lajmerime,per femrat,thashetheme,adresat e bizneseve,ligje,oferta turistike

Visit date: 2012-12-14 13:17:46
dardania.de screenshot

.:: Dardania.de - Këtu bisedohet Shqip - Startseite ::.

dardania.de
(view complete information about dardania.de)


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Lajme Login Dardania Chat Shkruaj Nickname (Emri) » Chatet Shqiptar » Diskutime » Muzik Shqip » Poezi » Lojra » Lajme Dardania Hyrja Dardania.de po ndryshon. Se shpejti... Temat më të reja »...

Visit date: 2013-02-04 02:57:09
albmark.com screenshot

Albmark - Njoftime falas

albmark.com
(view complete information about albmark.com)


Albmark.com (Albania Marketing and Trade) eshte faqe per njoftime falas shitje dhe blerje,oferta dhe kerkesa.Ne Albmark do te gjeni njoftime pune,shtepi apartamente,patundshmeri,troje dhe toke bujqesore,shitje makinash etj.Njoftimet vendosen falas pasi te jeni regjistruar.Qellimi yne eshte qe tju ndihmojme te shisni sa me shpejte.

Keywords: njoftime pune,shtepi apartamente,patundshmeri,troje dhe toke bujqesore,shitje makinash

Visit date: 2012-12-17 16:42:59
nipastudio.com screenshot

Κατασκευή ιστοσελίδων με αισθητική και απόδοση - NIPA

nipastudio.com
(view complete information about nipastudio.com)


Σχεδίαση, κατασκευή και διαφήμιση ιστοσελίδας σε χαμηλές τιμές. Δημιουργία και βελτιστοποίηση e-shop. προώθηση, ανάπτυξη και φιλοξενία ιστοσελίδων. τιμοκατάλογος κατασκευής eshop site. Seo in Greece

Visit date: 2012-12-20 20:19:25
Proletari

proletari.com
(view complete information about proletari.com)


Shqiponja fluturon e lire mbi kombin shqipetar

Keywords: Proletari,Shqiperia,Albania,Shqip,Lajme,Analiza,Diktatura Komuniste,

Visit date: 2013-03-08 21:23:05
shtypidites.com screenshot

Shtypi Shqiptar Online , Gazeta Shqiptare Online

shtypidites.com
(view complete information about shtypidites.com)


Në faqen shtypidites.com mund të lexoni cdo ditë gazeta shqiptare , kosovare , maqedonase në formatin .pdf , sigurisht FALAS.

Keywords: Shtypi Shqiptar Online, Shtypi Dites, gazetat e dites , gazeta shqiptare , gazeta kosovare , gazeta maqedonase , gazetat , lajmet e fundit , lajme nga shqiperia , lajme nga gazetat

Visit date: 2012-12-21 20:54:55
shqiperiaweb.com screenshot

Portali Shqiptar Online

shqiperiaweb.com
(view complete information about shqiperiaweb.com)


Portali Shqiptar Online. Na vizitoni te http://www.shqiperiaweb.com

Keywords: Portali Shqiptar Online, Filma Shqip, Muzike Shqiptare,Lajme,Lajmet,Lajmet e fundit,Lajme sportive,Kosova,Shqiperia,Maqedonia,Forumi,Radio,Shqip,Televizion,Tv Live,Score,Gazeta,Media,Loja,Lojera,Games,Sport,Vendi,Bota,Muzike,Shkup,Prishtin e,Falas,Gratis,Foto,Hhoto,Kartolina,Tirane,Argetim,Kenge,Artist,Film,Video,Inter net,Kompjuter

Visit date: 2013-02-21 01:06:50
eaglemobile.al screenshot

Eagle Mobile

eaglemobile.al
(view complete information about eaglemobile.al)


Eagle Mobile është operatori i tretë i telefonisë celulare në Shqipëri. Eagle Mobile është një markë shqiptare.

Keywords: Albanian Mobile Company, Eagle Mobile - Albanian Mobile Company, Eagle Mobile, Eagle, albanian mobile, albania mobile, mobile albania

Visit date: 2013-01-11 12:57:03
Next results| dig.do - home | list world top sites | top sites by category | top sites by country | blog | stats | terms of use | contact |